و پیوندهایی که از ارسال مهمان دریافت کردم قطعاً باعث افزایش ترافیک ارگانیک من شد.

این گفت ، من در مورد مسائل بسیار استراتژیک بودم. من مطمئن شدم که فقط پست های مهمان را برای سایت های با کیفیت در طاقچه خود بنویسم.

بنابراین اگر سایتی در مورد رژیم سرخپوشان اداره می کنید ، و در مورد یک اپلیکیشن یک پست میهمان نوشتن در مورد آیفون ها ارسال می کنید ، به نظر می رسد spammy به Google نگاه کنید.

اما هنگامی که شما می نویسید پست های مهماندار ذهن برای وب سایت های با کیفیت در صنعت خود ، آن لینک ها کمک می کند.

نکته این است که پیدا کردن مکان هایی برای ارسال مهمان می تواند یک درد بزرگ باشد.

اما یک روش ساده تر وجود دارد .

در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

ابتدا کسی را در صنعت خود پیدا کنید که پست های مهمان زیادی بنویسد.

بعد ، به یکی از پست های مهمان منتشر شده آنها بروید. و عکس اصلی را که در زندگی نامه نویسنده خود استفاده می کنند ، بگیرید:

ارسال مهمان لری کیم در شرکت

در آخر ، URL آن عکس را در جستجوی تصویر مع Google قرار دهید.

و لیستی از مکانهایی را منتشر می کنید که پست های مهمان را در آن منتشر کرده اند.

لری کیم - جستجوی عکس مع

اینفوگرافیک و سایر دارایی های ویژوال

آیا اینفوگرافیک مانند گذشته کار می کند؟ احتمالا نه.

اما آنها هنوز یک استراتژی مؤثر ساختن پیوند هستند.

در واقع ، هنگامی که ما بررسی کردیم که چه نوع محتوا بیشترین لینک را ایجاد می کند ، اینفوگرافیک ها در قسمت بالای صفحه قرار گرفتند.

"چرا پستها" ، "چه پستهایی" و اینفوگرافیک ها به شدت با آنها مرتبط هستند

به عنوان مثال ، یکی از اولین اینفوگرافیک هایی که من ساخته ام ، تنها چند ساعت طول کشید تا در کنار هم قرار بگیرم (یک طراح حرفه ای را نیز استخدام کردم تا زیبایی حرفه ای به نظر برسد).

در صفحه جستجوگرها

حتی اگر این اینفوگرافیک ویروسی نشود ، منجر به برخی از بک لینک های مستحکم شد:

بک گراند اینفوگرافیک

برای روشن شدن: من فقط اینفوگرافیک خود را منتشر نکردم و به بهترین ها امیدوارم.

مانند هر مطالب منتشر شده ، باید اینفوگرافیک خود را به صورت استراتژیک تبلیغ کنید. و برای انجام این کار ، من توصیه می کنم از یک استراتژی به نام "Guestographics" استفاده کنید.

من دقیقاً چگونگی عملکرد Guestographics در این پست را شرح می دهم.

ارسال شهادت

شرکت های بزرگ و کوچک عاشق نشان دادن توصیفات مشتری هستند.

و شما از یک محصول یا خدمات مورد علاقه خود استفاده می کنید (یا حداقل دوست دارید) ، نظر خود را برای آنها ارسال کنید.

برای نشان دادن اینکه شما یک فرد واقعی هستید ، آنها اغلب پیوندی به وب سایت شما اضافه می کنند . بدون اینکه حتی شما مجبور به پرسیدن باشید.

در اینجا مثالی وجود دارد:

DA89

بررسی های بلاگر

اگر یک قطعه نرم افزار ، کالای فیزیکی ، خدمات مشاوره ای یا هر چیزی را که می توانید به فروش برسانید ، می توانید به راحتی آن را به ده ها بک لینک با کیفیت بالا تبدیل کنید.

چطور؟

با ارائه محصول خود به صورت رایگان به وبلاگ نویسان.

در اینجا آمده است:

https://academysabz.com/what-is-backlink/

https://academysabz.com/improved-site-ranking-on-google/

https://academysabz.com/increase-site-visits/

آموزش کسب درآمد از اینترنت   ,، ,های ,یک ,اینفوگرافیک ,پست ,پست های ,  در ,می کنید ,های مهمان ,در موردمنبع

کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه در منزل

قانون جذب ازدواج چیست؟

فروشگاه بیلیط هواپیما علی بابا

6 ایده کسب و کار آنلاین

تابلو کائنات چیست؟؟؟

آپدیت مه 2019‌ ویندوز 10‌منتشر شد؛ چگونه این آپدیت را دریافت کنیم؟

کسب درآمد از اینترنت با 3 روش و ایده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سبزه زار اخبار تعطیلی آپشن خودرو دهکده ام دی اف خرید آنلاین دوچرخه ثابت اخبار سایت بلگ بیست قیمت پوستر سه بعدی لاکچری فروش کالباس بر سایت تفریحی رز سفید دانلود روزانه